Acil İlaçlama 0532 600 06 30

Beylik Böcek İlaçlama olarak, Günün Her Saatinde, İstanbul’un Tüm İlçe ve Semtlerinde, Tüm Mahallelerinde, Her Noktadan, Haşere ve Böcek İlaçlama Hizmetini 100 TL’den Başlayan Fiyatlarla Garantili Olarak Sunmaktadır. Çağrı Merkezimizden 7/24 Müşteri Temsilcimizi Arayarak Randevu Talebinde Bulunabilirsiniz.

BEYLİKDÜZÜ,KÜÇÜKÇEKMECE,BÜYÜKÇEKMECE 1 SAAT İÇİNDE ACİL İLAÇLAMA YAPILABİLİR

Küçükçekmece çevre saglıgı olarak entegre pest kontrol hizmeti vermekteyiz. Firmamız sektörümüz

de yasal olarak bulunması gereken tüm belgelere ve hizmet verdiği projelerini kapsayan sigorta poliçelerine sahiptir. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlğı tarafından onaylı, insan sağlığını tehdit etmeyen pestisitler ile uygulamalar yapılmaktadır.

 

Çalışmalarımız tamamen teknik ve bilimsel yöntemler üzerine kurulmuştur. Hizmet vermeyi taahhüt ettiğimiz tüm projelerimizde önce hizmet verilecek saha ile ilgili uzman arkadaşlarımızca kapsamlı bir tetkik yapılıp ardından yapılması gerekli görülen sanitasyon çalışmalarını ve maliyet hesabını da içeren fizibilite raporu proje müelliflerine teslim edilip, sizlerin uygun gördüğü zamanda uzmanlarımız nezaretinde uygulama yapılmaktadır. Servis saatleri size göre ayarlandığından günlük yaşantınızda zaman kaybına uğramamaktasınız.

 

böcek ilaçlama beylikdüzü