İlaçlama

 KULLANILACAK İLAÇLAR
Kullanılan ilaçlar ruhsatlı ve ithal ilaçlardır.
Uzun süre kalıcı aktiviteye sahiptir.
Leke ve koku yapmazlar.
Hassas alanlar için kokusuz Jel-yem uygulanır.
Çevrede birikim yapmaz.

UYGULANAN YÖNTEMLER
Residüel Uygulama : Basınçlı pompalar vasıtasıyla püskürtme usulüyle yapılır. Kullanılan ilaçların aktif maddesi uzun süreli residüel (kalıcı) etki sağlar. Mikrokristal özelliği sayesinde yüzey üzerine tutunarak uzun süre haşereler tarafından alınabilir özellikte kalır.

ULV ( Ultra Low Volume ) Uygulaması : Termal sislemede diyebileceğimiz bu yöntemde kullanılan insektisit’in muhtevasındaki buharlaşmayı geçiktirici etken, damlalar etrafında koruyucu bir tabaka oluşturarak buharlaşmayı tutar ve damlaların hava akımı üzerinde mümkün olan en uzun sürede kalmasını sağlayarak haşere ile teması azamiye çıkarır.Bu insektisit eşsiz öldürücü etkiye sahip olan sentetik piretroid permetherin ile birlikte hedef haşereyi aşırı aktif hale getiren S-bioalletrin içerir.Bu insektisit spreyin haşere tarafından alınma oranını ve düşürücü etkisini artırır, içerdiği piperonly butoxside böceklerin detoksifikasyon sistemlerini devreden çıkarmaktadır.

Hassas Alanlar İçin Kokusuz Jel-Yem Uygulaması :Hamamböceklerinin saklandığı yarık, çatlak,oyuk ve kenarlarına, elektrikli aletlerin altlarına ve çevresine kullanılır. Hydramethylnon yavaş etkili mide zehiridir ve diğer insektisitlere karşı direnç kazanmış haşerelerle mücadelede son derece etkili bir üründür. Jel yem özel aparatlara takılarak uygulanır.
Kemirgen ( Rodent ) Mücadelesi : Sürvey çalışmaları anında tespiti yapılan rodent, gezinti, duraklama, gizleme noktalarına yeterli sayıda plastik kilitli istasyon (Monitör) koymak ve bu istasyonların düzenli aralıklarla kontrol ve yem tamamlama değişim hizmetlerinin verilmesidir.

böcek ilaçlama beylikdüzü