Hakkımızda

Küçükçekmece böcek ilaçlama firması olarak, halkımızın sağlığı ve huzuru için aralıksız çalışmaktayız. Çalışmalarımız 7/24 kesintisiz olarak sürmektedir.

Halkımızın daha huzurlu, daha sağlıklı ve daha iyi ortamlarda yaşamaları için var gücümüzle çalışmaktayız. Yaşam kalitemizi düşüren haşere ile mücadele ederken, TSE onaylı ilaçları kullanmaktayız.

Haşerelerin İnsanlara Verdiği Zararlar

Birçok bulaşıcı ve ölümcül hastalığın yayılmasına neden olan hastalıkların, canlılar arası yayılmasını haşereler sağlamaktadır. Bu geçişi temas yolu ile gerçekleştirebilirler. Pis alanlardan böcekler, yaşam alanlarımıza girdiklerinde her yere temas ettikleri için bakterileri ve virüsleri yayarlar. Bu bakteriler, insanların bağışıklık sistemini zedelemektedir. Evlerinizde, işyerlerinizde haşereler var ise, sağlığınız tehlikededir. Haşereleri ve kemirgenleri kontrol altına alan personellerimiz, insan sağlığını kontrol altına almaya çalışmaktadır.

Bulaşıcı hastalıkları hem dolaylı yoldan, hem de doğrudan bulaştırabilirler. Bazı parazitler, canlıların kanını emmektedir. Beslenmesini bu şekilde sağlamaktadır. Bulaşıcı hastalıkların geçişini de bu yolla sağlarlar. Bu parazitler, kan emdikleri yerlerde kızarıklık ve kaşıntı yaratırlar. Deride kaşıntının varlığı, geceleri insanların uykusuz kalmasına neden olmaktadır. Özellikle geceleri artan kaşıntınız varsa, en yakın sağlık kuruluşuna gitmelisiniz. Kısacası, insan sağlığını korumak ve yaşam kalitesini yükseltmek için uzman kurumlardan böcek ilaçlama hizmeti almanız gerekmektedir.

Zararlı Canlıların Bulaştırdığı ve Neden Olduğu Hastalıklar

  • Verem
  • Tifüs
  • Dizanteri
  • Gıda Zehirlenmesi
  • Mantar Enfeksiyonları
  • Paraziter Hastalıklar
  • Lyme Hastalığı
  • Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığı

İnsan Sağlığına Zarar Veren Haşere ve Kemirgenler

Sıçan, kakalak, akar, tatarcık, lağım faresi, çatı faresi, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, hamam böceği, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, kene, pire, tahtakurdu, bit, çıyan, karınca, kırkayak, kertenkele, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, eşek arısı,  sinek, mite, halı böceği, tatarcık, uyuz böceği, gümüş böceği, yaban arısı, salyangoz, çekirge, güve, yılan, mayt, akrep, örümcek, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatmayı fare üniteleriyle ve kokusuz, kokulu yöntemler kullanarak kontrol altına almaktayız.

Haşere Kontrol Mevsimi

Yılın her dönemi böceklerden kurtulmak isteyebilirsiniz. Şirketimiz yaz, kış haşere ile mücadele etmektedir. Çünkü, her böceğin üreme dönemi farklılık göstermektedir. Ancak özellikle yaz mevsiminde, müşteri temsilsilerimiz yoğun olarak randevu talebi almaktadır. Bunun nedeni ise, sıcak mevsimleri ve rutubetli alanlarda yuva yapmayı seven haşerelerdir. Aynı, insanlar yaz aylarında açık alanlarda daha çok vakit geçirdikleri için böceklerin saldırısına uğramaktadır. Doğal alanlarına müdahale edilen zararlı canlıların saldırısına uğramaktadırlar. Sıcak havalarda camların, kapıların açık bırakılması da haşerelerin evlere geçişini kolaylaştırmaktadır.

Bu durumda böcek ilaçlama hizmeti almak gerekmektedir. Ancak her firmadan bu hizmeti güvenle alamazsınız. Böcek ilaçlama firmaları yasal olmalıdır. Kurumsal ve ruhsatlı firmalardan, güvenle hizmet alabilirsiniz. Nitekim bu firmalara, hem sağlığınızı hem de paranızı emanet ediyorsunuz.

Kaliteli Hizmet Almak için Yapmanız Gerekenler

Kaliteli hizmet almak için tek yapmanız gereken, bize telefon etmek olacaktır. Sektördeki en iyi böcek ilaçlama hizmetini, en uygun fiyatlarla firmamızdan alabilirsiniz.Düşük ücretlerle, yılın 365 günü, günün her saati kaliteli hizmetimiz vardır. İstanbul ve Kocaeli’nin her ilçesine araçlı böcek ilaçlama servisimiz bulunmaktadır. Böceklerden kurtulmak için başvurduğunuz firmamız, sağlığınızı ve paranızı güvence altına almaktadır.