Yaban Arısı İlaçlama

Arı çeşitli türlere sahip bir canlıdır. Kimi arı türleri insanlar için oldukça fayda sağlarken kimi arı türleri oldukça büyük tehlike taşımaktadır.

Yaban arısı tehlikeli bir arı türüdür. Yaban arısı ile mücadele edilmelidir. Yaban arısı koloniler halinde yaşam sürmektedir. Kendilerini risk altında hisseden yaban arıları toplu halde saldırıya geçerler. Toplu halde saldırıya geçen yaban arılarının insanları sokması sonucu ölüm vakaları görülmektedir. Arı iğnesi ile insanları sokmaktadır. Arının iğnesi genellikle arının soktuğu bölge içerisinde kalmaktadır. Bu gibi durumlarda sağlık kuruluşlarından destek alınmalıdır.

Garanti böcek ilaçlama şirketi olarak Bal arısı ilaçlama uygulaması şirketimiz tarafınca uygulanmamaktadır. Bal arıları insan sağlığına birçok faydası olan bal üretimini gerçekleştirmektedirler. Firmamız yaban arısı ilaçlama uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda eşek arısı gibi zararlı diğer arı türlerine karşı ilaçlama hizmetimiz bulunmaktadır.

Yaban arısı ilaçlama uygulamalarımız açık ve kapalı alanlarda gerçekleşmektedir. Bahçe, sera, tarla gibi alanlarda gerçekleşen arı ilaçlama uygulamalarımız yeşil alanlara ve mahsullere zarar vermeyecek İlaçlar ile ilaçlanmaktadır. TSE etiketli ürünlerimiz çevre ve insan sağlığına dosttur.Yaban arısı, bal arılarına göre daha büyük ve siyah renge sahiptir. Fakat sarı renkte yaban arıları da görülmektedir.

Profesyonel yaban arısı ilaçlama hizmeti için firmamıza yedi gün yirmi dört saat ulaşabilirsiniz. Uzman kadromuz yaban arılarından kurtulmanızı sağlamak için görev başındadır. Yaban arısı ile mücadele için Garanti böcek ilaçlama daima yanınızdadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir