İlaçlama Yaptırmanın Önemi

Haşere ve kemirgenler  kirli alanlarda gezinen, milyonlarca bakteri taşıyan canlılardır. Bu nedenle haşereleri yok etmek, doğrudan neden oldukları sorunların önüne geçeceği gibi, yaydıkları mikrop ve bakterileri de yok edeceğinden dolaylı zaralarını da önler. Özellikle gıda işletmelerinin düzenli olarak yaptırması zorunlu olan böcek ilaçlama işlemi, diğer alanlarda da yılda en az iki defa uygulanması çok faydalıdır.. Haşerelerin kapalı alanlara girişine karşı önlem almak ve açık alanlarda maddi zarara yol açmalarını önlemek için ilaçlama yaptırmak şarttır.Bu konuda halkımıza düşen görev, alışveriş yaptıkları işletmelerin haşerelere karşı önlem alıp almadığını kontrol etmeleridir.Zira buralarda ortaya çıkacak haşerelerden bulaşan mikrop ve bakteriler hem bizim hem ailamizin sağlığını direkt tehdit etmektedir. Ancak zararlı canlılardan korunmak ve kurtulmak için yapılan uygulamalarda, kullanılan ilaçların kaliteli olması ve uygulama yönteminin kurallara uygun olması gereklidir.

Marmara Bölgesi sanayi,turistik ve tarihi bir bölge olduğundan nüfuzu oldukça kalabalıktır.Buna paralel olarak çeşitli sorunların ortaya çıkması kaçınılmazdır.Bu sorunların başında zararlı haşereler gelir.Bu haşerelerden hamamböceği,pire,fare,sivrisinek başta gelir.Bu zararlı haşerelerle mücadele için profesyonel yardım almak gerekir.Firmamız bu konuda müşterilerine en uygun ve en ekonomik hizmeti sunmaktadır

Bu konuda müşterilerin en çok dikkat etmesi gereken nokta ,hizmet aldıkları firmanın ruhsatlı ve belgeli olmasıdır.Bununla beraber onaylı ilaçların kullanılmasıdır.Firmamız tüm belgeleri almıştır.İlaçlamada sağlık bakanlığı ve dünya sağlık örgütünün onayladığı ilaçları kullanmaktayız.Müşteriler eve veya işyerine gelen görevliden bu ruhsatları sormaları ve kontrol etmeleri gerekir.Bu sektörde ruhsatsız, kaçak ve uygun olmayan ilaç kullanan birçok firma vardır.

böcek ilaçlama beylikdüzü