Haşerelerden Kurtulma

Haşerelerden Kurtulma yolları için elinizdeki tek anahtar, profesyonel bir böcek ilaçlama firmasından yardım ve destek talebinde bulunmanızdır.

Haşerelerden kurtulma yolları arıyorsanız eğer, öncelikle bilmemiz gereken bazı hassas noktalar var. Öncelikle çevrenizde hangi haşere türlerinin olduğunu tespit etmenizde fayda var. Eğer yaşam alanlarınızda karma haşere türlerine sahipseniz o zaman bu durumda bu işin üstesinden gelmenize imkan yoktur.  Bu noktada böcek ilaçlama firmalarını arayarak, profesyonel bir firmadan yardım talep etmeniz gerekmektedir.

Haşereler Evlerimize Kadar Nasıl Girerler?

Haşerelerden kurtulmak istiyorsanız, onların evinize girmesine engel olunuz. Çünkü haşereler her halükarda içeri girerler. Tüm sınırları zorlarlar. Haşereler, duvarlarda oluşan çatlaklardan, ahşap yapılı mekanlarda yarıklardan, çatılardan, açık bırakılan kapı ve pencerelerden, banyo ve tuvalet borularından, eşiklerden, kapı altlarından, satın aldığınız bir eşyanın üzerinden, evde ki evcil hayvanlarınızdan rahatlıkla içeri girebilmektedirler.

Haşerelerden Korunmak İçin Mücadele ve Yöntemler Nelerdir?

Haşerelerden korunma ve zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda belli başlı yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemler;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Fare İstasyonları

Haşerelerin bulaştırdığı hastalıklar nelerdir?

Haşereler; verem, veba, humma, dizanteri, kırım Kongo, tifüs, lyme, Akdeniz ateşi gibi hastalıkların yanı sıra, cilt hastalıkları, gıda zehirlenmeleri, alerjik reaksiyonlara neden olmaktadır.

Haşerelerden garantili olarak kurtulmanın yolu profesyonel bir firmadan alınacak destekle yılın belirli dönemlerinde periyodik olarak ilaçlama işlemlerini  yapılmasıdır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir