Üsküdar Kadıköy Ataşehir İlaçlama (0533) 767 99 67

ÜSKÜDAR,ÜMRANİYE,KADIKÖY,ATAŞEHİR BÖLGELERİNE GÜN İÇİNDE AYNI GÜN İLAÇLAMA HİZMETİ VERİLMEKTEDİR.

İstanbul Anadolu Haşere ve Böcek İlaçlama:(0533) 767 99 67

 

Dinamik Böcek İlaçlama olarak, Günün Her Saatinde, iSTANBUL ANADOLU Tüm İlçe ve SemtlerindeTüm Mahallelerinde, Her Noktadan, Haşere ve Böcek İlaçlama Hizmetini 50 TL’den Başlayan Fiyatlarla Garantili Olarak Sunmaktadır. Çağrı Merkezimizden 7/24 Müşteri Temsilcimizi Arayarak Randevu Talebinde Bulunabilirsiniz.

KADIKÖY,ATAŞEHİR İlaçlama:(0533) 767 99 67

Yüzlerce İlaçlama Şirketi Arasından Doğru Firmayı Bulmak

İlaçlama firması seçerken mutlaka çok özen göstermeniz gerekir. Günümüzde yüzlerce belkide daha fazla ilaçlama firmaları vardır fakat bunların hiçbiri sağlık Bakanlığından onaylı ilaçları kullanmayıp Ziraii ve kimyasal madde içeren yani kısaca haşereye veya böcekleri anında öldürecek ilaçlar kullanmaktadırlar. Bu ilaçları kullandığımız zaman evet kabul ediyoruz ki caddede bile bir etki etmektedir fakat aynı zamanda böcekleri öldürdükleri gibi bizleri de yavaş yavaş içten içten zehirlemektedirler.

 


100 metrekare Ev
Herşey Dahil 70 TL
İşlem Süresi 1 Saat
Kokusuz İlaçlama
6 Ay Garanti Belgesi
K.Çekmece Bölgesi
 
 
 
150 metrekare Ev
Herşey Dahil 85 TL
İşlem Süresi 1 Saat
Jel İlçalma
6 Ay Garanti Belgesi
Haman Böceği sadece
 
 
 

Kadıköy ilaçlamanın kullandığı ilaçlar ise tamamen sağlık Bakanlığı’nın onaylanmış olduğu ilaçlar ve faturaları ile birlikte personellerimiz de kayıtlı durmaktadır. Kesinlikle Ziraii ilaç veya kimyasal madde içermeyen ilaçlar yaklaşık üç dört gün aralığında böcekleri tamamen ortadan kaldıracak şekilde ilaçlamaktadır. Biz bu kadar hassas davranarak müşterilerimizin sağlıklarını düşünerek ilaçlarımızın hepsini en kaliteli şekilde kullanmaktayız fakat biz böyle düşünürken diğer ilaçlama firmaları ise sadece sonunu bitirmek için uğraşmaktadırlar . Kimyasal madde içeren ilaçları kullandıkları süreçte hem böcekleri öldürürler hem de yaşama buradaki yaşayan insanların sağlıklarıyla oynayıp belki de aynı esnada zehirlenme vakaları da kadar gideceklerdir. ilaçlama firmaları uygulama yaptıktan sonra mutlaka garanti vermektedirler fakat Ziraii ilaç kullananlar ve resmi belge ne de resmi bir evrak vermemek değerdir. Çünkü kullandıkları ilaçlar zehirli ve zararlı olduklarından dolayı insanlar zehirlendiği takdirde hiçbir talep bulunamamak için evrak veya yazılı bir kağıt vermektedir.

Fakat Üsküdar böcek ilaçlama bütün yapmış olduğu ilaçlara garanti verip hem yazılı belge hem de resmi imzalı ve mühürlü kağıt vermektedir. Böceklerin en hassas olduğu yerler nemli islak yerlerdir böcekler sıcak yerleri severler ve kışın çok fazla hareket etmezler yaz aylarında genellikle evlerimizin mutfaklarında dolap aralarında veya Lavoba altlarında çok fazla görmekteyiz. Bu tür SORUNLAR ile karşılaşmamak için mutlaka kurumsal firmaları arayarak yardım istemeniz gerekmektedir veya Sarıyer bölgesinde ikamet ya ediyorsanız her ay düzenlediğimiz seminerlere gelerek ilaçlamanın ne kadar önemli olduğunu sizlerde öğretebileceksiniz. Yedi yirmi dört hizmet verebilen personellerimiz mevcuttur.